Ústecká nemocnice omezí provoz svého očkovacího centra
17. únor 2022 07:59
V Ústeckém kraji má ukončené očkování proti koronaviru víc než 455 000 lidí. Vyplývá to z dat ministerstva zdravotnictví. Posilující dávku pak dostalo přes 289 000 obyvatel regionu.
Zájem o očkování v kraji ale dál klesá. Ústecká nemocnice kvůli tomu od soboty omezí provoz svého očkovacího místa.
„Zájemci o očkování mohou přijít v pondělí, středu a pátek od 7 do 19 hodin, v sobotu pak od 7 do 13. Co se týká dětí od 5 do 15 let, tak ty jsou očkovány v pondělí. Ve středu pak probíhá také očkování samoplátců. Očkují se i zájemci bez předchozí registrace,“ uvedla mluvčí společnosti Krajská zdravotní Jana Mrákotová.
Jakým způsobem bude upravená provozní doba ostatních očkovacích míst, to zatím Krajská zdravotní řeší.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Černínský palác jde proti vlastnímu člověku. Vymáhá po něm miliony korun, které inkasoval na misi
-
Svobodu projevu máme, bezbřehá by být neměla, myslí si většina Čechů. Souhlasí s omezeními kvůli bezpečnosti
-
Služebákem do Dánska na MS v hokeji a řízení dvou aut naráz. Co předcházelo konci šéfa vyhlášené školy
-
Nábor influencerů, vyhazov expertů. Na MŽP je chaos, bezvládí a nejistota, popisuje novinářka