Ústecký Dopravní podnik představil nové autobusy
1. prosinec 2009
Dopravní podnik města Ústí nad představil 1. prosince veřejnosti čtyři nové autobusy. Mají zlepšit stav vozového parku, který se používá pro městskou hromadnou dopravu.
Autobusy stály osmnáct a půl milionu korun, které uhradilo město. Na další vozy se mu nepodařilo získat úvěr. 2.prosince se také vrátí do Ústí první zcela renovovaný trolejbus.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Nádrž před Lincolnovým památníkem ve Washingtonu má modré dno. Trump mluví o osobním vítězství
-
Eskalace na Blízkém východě. Írán raketami zaútočil na Izrael, kvůli jeho pokračujícím útokům na Libanon
-
Dělíme se na lidi lokální a na ty, kteří jsou otevření Evropské unii i pomoci Ukrajině, míní Horáček
-
Deficit rozpočtu na rok 2027 bude větší než letos, nepřevýší ale tři procenta HDP, řekla Schillerová