Mostecký hipodrom, to nejsou jenom koně

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy

Jarní parkurové závody města Mostu přilákaly na Hipodrom několik desítek lidí, většinou rodin s dětmi. Parkurové závody nejsou sice tak navštěvované jako dostihy, chodí sem ale lidé, kteří mají koně doopravdy rádi a mají k nim vztah.

Ke koním a hlavně k dostihům patří i sázení. Vsadit se dá třeba jen dvacetikoruna nebo několik tisíc, vsadit si můžete na nejrychlejšího koně, nebo třeba na umístění do třetího místa.

Na letošní rok je opět připraveno několik dostihů a parkurových závodů, vrcholem sezóny bude dostih OAKS 21 července. V areálu najdete i stáje a rádi vás tam naučí na koních jezdit. Na hipodrom můžou každý den vyrazit také in-line bruslaři - okruh vede podél dostihové dráhy.

Na letošek ale chystá Hipodrom jednu novinku – a to pro gurmány. Odstartuje jí 26. května akcí grilování s Pohlreichem. Tento známý kuchař bude v areálu od 14 hodin připravovat dobroty na nově instalovaných grilech, které už na místě zůstanou nastálo.

Jestli tedy rádi grilujete a není to pro vás do Mostu daleko, můžete se na hipodrom vypravit, zasportovat si a večer si dopřát pohodu u grilu...