Domov pro seniory U Trati v Litoměřicích je kvůli koronaviru téměř dva týdny v karanténě
7. duben 2020 15:06
8. dubna uplynou dva týdny od karantény domova pro seniory U Trati V Litoměřicích. Nákaza novým typem koronaviru se potvrdila u většiny klientů a třinácti zaměstnanců domova. Dva ze seniorů zemřeli.
Personál, který je s klienty pod celou dobu v domově, chce vedení organizace nechat znovu otestovat.
13 nakažených zaměstnanců je v domácím léčení. Personál, který je v domově, má projít dalším testováním.
„Ve čtvrtek dojde k dallšímu testování, abychom věděli, jakým způsobem to tam probíhá,“ zmínil ředitel CSP Litoměřice Jindřich Vinkler.
Společně s testováním chce vedení domova vystřídat některé zaměstnance.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Mezinárodní právo nikdy nemělo vlastní zbraně. Musí ho dodržovat víc zemí, než ho odmítá, říká Ollongrenová
-
Deficit rozpočtu na rok 2027 bude větší než letos, nepřevýší ale tři procenta HDP, řekla Schillerová
-
Velká cena Monaka má nejmladšího vítěze v historii. Prestižní závod ovládl Antonelli s Mercedesem
-
Česko vyhrálo arbitráž s JCDecaux a nemusí platit 550 milionů korun, uvádí ministerstvo financí