Ski areál Ještěd

28. prosinec 2012

Český Insbruck. I tak se říká modernizovanému Ski areálu Ještěd pro jeho špičkové vybavení a bezprostřední sousedství s městem a dosažitelnost městskou dopravou. Ještědský areál prošel před několika lety masivní modernizací a dnes nabízí špičkové lyžování pro lyžaře všech generací a schopností.

Letos přišli i s inovací pro rodiče s dětmi, pochlubil se ředitel areálu Jan Svatoš: „Pro nejmenší děti bude nově u centrálního parkoviště připraven dětský park. Novinkou je i hlídání dětí přímo v areálu.“ Rodiče si tak mohou zalyžovat a přitom bude o jejich děti postaráno. Kromě sjezdovek pro zkušené lyžaře nabízí areál také sjezdovku Pláně pro rodiny s dětmi, vybavený sedačkovou lanovkou.

Jednodenní dospělá jízdenka Vás v sezoně přijde na pět set korun. A večerní lyžování využijí zejména příměstští lyžaři - od 18 do 21 hodin si tu zalyžujete za dvě stě dvacet korun. Více informací naleznete na webu Ski areálu Ještěd.


Zvětšit mapu
autor: David Hamr
Spustit audio

    Nejposlouchanější

    Více z pořadu

    E-shop Českého rozhlasu

    Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

    Václav Žmolík, moderátor

    ze_světa_lesních_samot.jpg

    Zmizelá osada

    Koupit

    Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.