Pondělní Noční linka: Prázdninová hitparáda letních salátů

24. červenec 2023

V létě většina lidí instinktivně tíhne k lehké stravě. A dnes si budeme povídat právě o letním jídelníčku. Doporučíte recept na nějaký dobrý salát? A nemusí to být jen obligátní šopský nebo řecký salát. Můžete nás dnes rozmazlovat i méně tradičními chutěmi.

Jaký to bude salát a kdo vám poradil recept? Napadá vás, co můžeme do letního potěšení přidat, aby byl salát nutričně vyvážený a udržel nás v kondici? Jaká kombinace ovoce nebo zeleniny se vám vyplatila? Inspirujte ostatní výběrem těch nejlepších salátů, které v létě můžeme obědvat, svačit i večeřet.

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

tajny_denik.jpg

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.