Páteční Noční linka: Spaní pod širákem

28. červenec 2023

Znáte větší dobrodružství než spát pod širákem a nechat se probudit vycházejícím sluncem? Spaní na čerstvém vzduchu je zdravé a romantické. Vnímáte to tak? 

Umíte si užít pohled do hvězdného nebe, cestování nalehko a ovívání si tváří vánkem? K tomu mravenci a ranní rosa. Pojďte zavzpomínat na vaše trampování.  

Jste trampové tělem a duší anebo raději all inclusive a hotelové služby? Kdo vás k tomuto stylu života a k této filozofii přivedl? Často se v současné době mluví o návratu k přírodě, myslíte, že trampové přežijí internetovou dobu? Jaké zážitky si z pobytu v přírodě odnášíte?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.