Zámek v Libochovicích žije o víkendu květinovou show
Kdo v sobotu zamířil do Libochovic na Litoměřicku, ten se rozhodně nenudí. Kromě jarmarku tu od rána běží výstava drobného zvířectva a exotických ptáků a na zámeckém nádvoří i květinová show. Přijet měli také šermíři. Navíc se od rána umoudřilo i počasí.
Libochovická květinová show se po pauze v roce 2010 opět vrací k divákům. K vidění je opět květinová přehlídka s řadou výstupů pro pobavení a inspiraci.
Program a doprovodná aranžmá se tentokrát nesou zejména ve znamení svateb, ale návštěvníci se opět mohou těšit i na fantazijní část věnovanou tradicím.
V sobotu se konají dvě představení a nově jedno večerní v tajemnější atmosféře. V neděli po polední je show na programu jednou. Vstupné je opět dobrovolné a celé společně s výtěžkem dražby květin půjde na pomoc potřebným.
V Libochovicích nechybí ani redaktorka ČRo Sever Dagmar Cestrová.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚S Karlem se máme rádi.‘ Havlíčkovo kouzlo neuvadá, po Babišově boku má naopak unikátní pozici
-
Amerika sbírá ‚skalpy‘, Izrael řeže ‚končetiny‘. Válku ale nakonec rozhodnou sami Íránci
-
Více práce, méně peněz. Úřad pro ochranu osobních údajů řeší příval stížností psaných umělou inteligencí
-
Adresy politiků a falešné účty. Uniklá databáze ukazuje rozsah čínského sledování na Tchaj-wanu