Ústecký magistrát dokončuje příjem podnětů do nového územního plánu
30. říjen 2020 09:32
Podněty do nového územního plánu města Ústí nad Labem mohou lidé posílat na magistrát do 31. října. Zatím jich je na úřadě kolem 500.
Podle mluvčí města Romany Macové jde převážně o změnu využití plochy z rekreačního účelu nebo zeleně na bydlení. Všechny podněty se stanou přílohou návrhu Zadání nového územního plánu, kterým by se zastupitelé měli zabývat v prosinci.
Více informací najdou lidé na webu města Ústí nad Labem.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Černínský palác jde proti vlastnímu člověku. Vymáhá po něm miliony korun, které inkasoval na misi
-
Svobodu projevu máme, bezbřehá by být neměla, myslí si většina Čechů. Souhlasí s omezeními kvůli bezpečnosti
-
Služebákem do Dánska na MS v hokeji a řízení dvou aut naráz. Co předcházelo konci šéfa vyhlášené školy
-
Nábor influencerů, vyhazov expertů. Na MŽP je chaos, bezvládí a nejistota, popisuje novinářka