Ústecký kraj existuje právě 20 let. Přidejte se i vy k oslavám

Pořad Výlety regionálních stanic Českého rozhlasu přichází u příležitosti 20. výročí krajů České republiky se speciální rubrikou „Krajská NEJ“. Do konce června se mohou posluchači každou sobotu a neděli po 13. hodině těšit na nejkrásnější místa a zajímavosti jednotlivých krajů.

Speciální rubrika „Krajská NEJ“ zavede posluchače například do Sloupsko-šošůvských jeskyní, do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, představí Skalní město Adršpach a karlovarské Vřídlo, zprostředkuje výstup na kamenný hrad Přimda, k Pravčické bráně a také projížďku ozubnicovou železnicí na trase Tanvald – Kořenov.

Posluchači s moderátorem Pavlem Kudrnou ochutnají i pivo v Dalešickém pivovaru nebo se vykoupou v největším letním koupališti v České republice, které se nachází v Ostravě-Porubě.

Nabídneme vám také zajímavosti z vlastivědné, přírodovědné, historické, architektonické, dopravní, kulturní nebo sportovní oblasti.

Pořad Výlety s rubrikou „Krajská NEJ“ vysílají regionální stanice Českého rozhlasu každou sobotu a neděli po 13. hodině.

Spustit audio

Související