Páteční Noční linka: Zabloudili jste někdy cestou na dovolenou?

4. srpen 2023

Nebo máte dobrý orientační smysl? Někteří z nás jsou obdaření velmi dobrým orientačním smyslem a nikdy by se jim nestalo, že by ztratili. Jiný naopak bloudí i na místech, kde už byli několikrát. Jak jste na tom vy?

Ztratili jste se někdy cestou na dovolenou nebo třeba při putování přírodou? Nebo se ztrácíte pravidelně v obchodních centrech? Dokážete se zorientovat v jakémkoliv prostředí, nebo patříte mezi ty, kteří řeknou "teď určitě musíme doleva" a všichni už vědí, že se jde doprava? Umíte si poradit s kompasem, buzolou a mapami?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...