Meteorologové varují před požáry
V Dubí na Teplicku shořela zahradní chatka.
Kvůli dlouhodobému suchu a tropickým víkendovým teplotám, které mají přijít, varují meteorologové před nebezpečím požárů. Výstraha se týká Ústeckého i Libereckého kraje.
Přestože jsou lesy vyschlé, zákaz vstupu do žádného z nich platit nezačal. Turisté by si měli dávat o víkendu ve volné přírodě pozor při kouření a neměli by rozdělávat nikde oheň.
Otevřený zůstává i Národní park české Švýcarsko přesto, že se tam hasičis požárem potýkali už o minulém víkendu
Hasiče zaměstnal dnes ráno v Teplicích na výjezdu ve směru na Dubí požár kůlny. Podle informací operačního střediska byla budova celá v plamenech.
Hasiči už požár uhasili. Při požáru se nikdo nezranil, příčinu i výši škody hasiči zjišťují.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
OVĚŘOVNA: Psala anonymy jako součást školení, tvrdí video o první dámě. ‚AI podvrh,‘ reaguje Hrad
-
Dětí hledajících psychologickou pomoc přibývá. Poradny jsou ale přetížené a čekací doby se prodlužují
-
Nechápu, že lidé ztratili paměť. Nechávají se opít rohlíkem nereálných slibů, tvrdí herečka Kolářová
-
Druhý letoun USA sestřelen v jeden den? Zpochybnilo by to Trumpovo tvrzení o celkové převaze, říká expert