Lékařská poradna: urologické problémy a jednodenní chirurgie

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Urologie je moderní obor. Na prezentaci urologické společnosti se objeví i robot

Hostem ve studiu byl tentokrát urolog Václav Hynek z kliniky EUC v Ústí nad Labem. Bavili jsme se s ním o jednodenní chirurgii, a to nejen v oblasti urologie.

Co to je jednodenní chirurgii? Jaké zákroky mohou být tímto způsobem řešeny? Aplikuje se při jednodenní chirurgii celková anestezie? Nejen too se dozvíte z přiloženého audiozáznamu celého rozhovoru s MUDr. Václavem Hynkem.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...