Čtvrteční Noční linka: Lék na lidskou duši aneb každá rada dobrá

15. červen 2023

Jak se dá léčit zlomené srdce nebo bolavá duše? Co vám v životě pomáhá zahnat chmury a vykouzlit úsměv na tváři? Pomohla vám někdy odborná pomoc? Navštívili jste psychologa, psychiatra nebo jiného terapeuta?

Co byste doporučili ostatním posluchačům Noční linky na úzkosti, které čas od času potkají každého z nás? A jak rozeznat, jestli se jedná o obyčejný splín a nebo jde o skutečnou depresi, při které bychom si měli říci o pomoc? Za kým se jdete nejčastěji vypovídat, když vás něco trápí? Čím vás dokáže povzbudit? Je pravda, že na nervy pomáhá čokoláda? Posloucháte často relaxační hudbu a má to pozitivní účinek? Používáte na zklidnění bylinky?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?