Auto a jeho příprava na zimu
Zima, se k radosti řidičů, zatím příliš neprojevila. Ovšem ještě pár měsíců nám bude vládnout a tak je dobré, připravit vedle sebe, také svého plechového miláčka. Jak tedy nejlépe automobil na zimní provoz připravit?
Zimní přípravu můžeme rozdělit na vnitřní a vnější. Ta vnější spočívá v promazání klik, zámků, dveří, gum a v ošetření karoserie. Nejdůležitější součástí vnitřní přípravy je kontrola baterie, dále pak kontrola kapalin – do ostřikovačů, do chladiče nebo kontrola motorového oleje.
Na co nesmíte zapomenout, jestliže se vydáte do hor, nebo na dlouho cestu? O tom se bavil Honza Bachorík s automechanikem Radkem Jelínkem.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.