Agentura pro sociální začleňování přestala spolupracovat s Mostem. Město přijde o miliony
31. březen 2020
Vládní agentura pro sociální začleňování ukončila spolupráci s městem Most. Českému rozhlasu potvrdil krok agentury její ředitel David Beňák.
Město Most tak přijde o více než 40 milionů korun, které měl získat na 3 projekty na základních školách. Uvádí to náměstkyně primátora Markéta Stará z hnutí Pro Most na webu města.
Jde například o projekt prevence školního neúspěchu, peníze měly putovat na vybavení škol.
Podle ředitele Agentury pro sociální začleňování Davida Beňáka byla důvodem pro ukončení spolupráce váznoucí spolupráce i záměr města vystavět na sídlišti Chanov kontejnerové bydlení.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka
-
První osadníci z Evropy mají v USA víc než milion potomků, výzkum přinesl nečekané výsledky
-
Odkaz blahořečených kněží? Některé věci mají takový smysl, že pro ně stojí vytrvat až do smrti, říká teolog
-
Vědkyně: Odmítače nepřesvědčíte. Změna klimatu je vážná, ale strach nám nepomůže