Znamení: Blíženci
Motto: Provází mě jen určitý čas. Jakmile se stane přirozenou součástí mého myšlení i konání, ztrácí pro mě svou sílu a nahrazuji ho jiným. V tuto chvíli mě inspiruje: Člověk se stává tím, na co myslí, co prožívá a co dělá po většinu svého času.
Pokud něco v životě chceme, musíme to do něj přivést: alespoň v malé míře, nyní, opakovaně, často a dnes.
Každý člověk má svůj příběh.
Co dělám v rozhlase: Vymýšlím, co by vás mohlo zajímat, sháním, kdo by si chtěl o tom se mnou „na mikrofon“ povídat, natáčím rozhovory a reportáže, fotím. U počítače šílím, jak do 2 minut sestříhat 20 minut zvukového záznamu, píšu texty pro moderátora i na rozhlasový web a při tom všem toužím, aby se vám výsledek mého snažení líbil a přinesl vám hodnotné informace, zajímavý příběh nebo pobavení... Nejlépe ale všechno najednou!
Před rozhlasem: Vysoká škola ekonomická v Praze, bankovnictví, administrativa, marketing, obchodní sféra. A někde mezi tím i dva roky zprávařiny pro Český rozhlas Sever.
Co mě baví: Moje práce, moje farmička, moji blízcí, můj život… Taky hudba, ale to radši ne moje. ;-)
Všechny články
-
Roudnická základní umělecká škola představuje své talenty na festivalu ZUŠ Open
Roudnice nad Labem se zapojila do 10. ročníku ZUŠ Open. O tom, co všechno základní umělecké vzdělání mladé lidi učí, se mohou návštěvníci přesvědčit na vlastní oči a uši.
-
Sklizeň a využití jarních bylinek
Myslíte si, že pěstování bylinek je takzvaně „brnkačka“? Nejde ale jen o to bylinky vypěstovat, ale také správně sklidit a uskladnit.
-
Řez okrasných keřů po odkvětu
Milí zahradníci! Dnes si povíme o řezu okrasných keřů, který ovlivňuje tvar i množství květů v dalším období.
-
Okurky a cukety: výsadba a první péče
Milí zahrádkáři! Dostatečně prohřátá půda a stabilnější počasí je prvním předpokladem pro úspěšnou výsadbu okurek a cuket.
-
Mulčování záhonů: materiály, výhody a omezení
Také nenávidíte pletí? Pak si jistě zamilujete mulčování. Vyzkoušet můžete slámu, seno, posekanou trávu i naštěpkované větve.
-
15. května se v Terezíně koná festival Na mou duši. Tentokrát je zaměřený na kvalitu života seniorů
V pátek 15. května se na Vysoké škole aplikované psychologie v Terezíně koná festival Na mou duši, letos se bude věnovat tématu duševního zdraví a kvality života seniorů.
-
V Chabařovicích u jezera Milada se 13. května uskutečnil Běh pro Paměť národa
Ani deštivé počasí neodradilo ve středu 13. května malé i velké běžce od účasti na Běhu pro Paměť národa u jezera Milada v Chabařovicích.
-
Rychlořezáním v sobotu vyvrcholila řezbářská show Keltové v Lahošti
Na akci „Keltové v Lahošti“ předvedlo pět zkušených řezbářů, co umí s motorovou pilou. Setkání připomíná osídlení a nález keltského pokladu přímo v Lahošti na Teplicku.
-
Letničky na záhonech: výběr a výsadba
Milí zahrádkáři, blíží se čas pro výsadbu letniček. Ruku na srdce, kdo by nechtěl oživit záhony dalšími barvami a vůní?
-
Péče o ovocné stromy při jarních mrazících
Milí zahrádkáři! Také se bojíte, že pozdní mrazíky poškodí květy stromů a budoucí úroda bude malá? Naštěstí existují metody, jak toto riziko výrazně snížit.
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »