Ústecká universita oceňovala své učitele a studenty
11. prosinec 2009
10. prosince měla Unverzita J. E. Purkyně velký den. U příležitosti blížícího se výročí narození svého patrona Jana Evangelisty Purkyně, škola udělovala ocenění svým vynikajícím pracovníků a studentům.
V aule rektorátu univerzity Jana Evangelisty Purkyně se sešlo více než dvě stě lidí. Předávala se tu stipendia ústeckého primátora a starostů městských obvodů a obcí Ústecka nejlepším studentům a Ceny rektorky za rok 2009 pro akademické pracovníky a studenty. Vedle cen rektorky bylo uděleno deset stipendií, dvě od primátorů Ústí nad Labem a Teplic, pět od menších samospráv, dvě od firem a jedno je od senátora Pavla Sušického.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Bříza: Íránské revoluční gardy pomalu začínají stát ovládat. Trump mírovou dohodu oznámil už třicetkrát
-
‚Jsem pravicová liberálka.‘ Pěvkyně Pecková vyzve za ODS v Praze 9 v senátních volbách Smoljaka
-
Elon Musk se stal prvním dolarovým bilionářem poté, co se akcie SpaceX dostaly na burzu
-
Vítězná jízda Krejčího pokračuje. Kajakář po triumfu v Praze nenašel přemožitele ani v Augsburgu