Olomouc otočila zápas v Opavě a je zatím třetí

13. březen 2004

Fotbalisté Olomouce prohrávali v utkání 21. kola Gambrinus ligy v Opavě deset minut před koncem o gól, ale dvěma brankami během dvou minut zvítězili 2:1. Sigma se tak minimálně do neděle posunula na třetí místo tabulky o bod před Spartu, která hraje zítra pražské derby na Slavii. Synot si poradil s Teplicemi 2:0, navíc domácí Malár neproměnil penaltu. Hosté dohrávali posledních devět minut bez vyloučeného Skály. Ve třetím dnešním duelu remizovaly České Budějovice s Příbramí 0:0. V šestém vzájemném zápase v české lize skončilo utkání nerozhodně už popáté.

Jedenadvacáté kolo Gambrinus ligy pokračuje zítra dalšími čtyřmi zápasy. Největším šlágrem bude pražské derby mezi Slavií a Spartou, které začíná v 17:20 na Strahově. Už dopoledne přivítá Žižkov Zlín a od půl třetí nastoupí Liberec v severočeském derby proti Jablonci a Blšany proti Brnu.