Dobrovolní hasiči v Děčíně dostali od města dvě nová zásahová vozidla
2. únor 2025
Město Děčín pokračuje s modernizací vybavení svých dobrovolných hasičů. Jednotky z Horního Žlebu a z Křešic dostaly dvě nová zásahová vozidla. Mají pohon na všechna čtyři kola a dá se za ně také zapřáhnout speciální vozík s nářadím a vybavením, který hasiči dostali loňský rok.
Podle mluvčího magistrátu Luďka Stínila získalo město na pořízení každého z aut dotaci 450 tisíc korun od ministerstva vnitra a 300 tisíc od Ústeckého kraje. Pořízení jednoho automobilu pak vyšlo celkově na jeden a půl milionu korun.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Svobodu projevu máme, bezbřehá by být neměla, myslí si většina Čechů. Souhlasí s omezeními kvůli bezpečnosti
-
Služebákem do Dánska na MS v hokeji a řízení dvou aut naráz. Co předcházelo konci šéfa vyhlášené školy
-
Černínský palác jde proti vlastnímu člověku. Vymáhá po něm miliony korun, které inkasoval na misi
-
Nábor influencerů, vyhazov expertů. Na MŽP je chaos, bezvládí a nejistota, popisuje novinářka