Čtvrteční Noční linka: Ve správný čas na správném místě

12. květen 2022

Byli jste ve svém životě často ve správný čas na správném místě? Kde a kdy to bylo? Co vám to přineslo a kam vás to posunulo? Zachránili jste v tu chvíli někomu život? 

Dostali jste práci snů? Poznali jste v tom momentě svou životní lásku nebo opravdové přátele? Máte pocit, že jste díky tomu, že jste byli ve správný čas na správném místě, dostali šanci a naději na lepší život? A byl to plánovaný okamžik nebo čistě náhodný? Ujel vám někdy vlak a v tom dalším jste poznali někoho, kdo pro vás v budoucnosti hodně znamenal? Získali jste někdy z nevýhody výhodu? Nebo jste tento pocit nikdy neměli?

Napište na rozhlas.cz/linka, pošlete vzkaz na email nocnilinka@rozhlas.cz nebo volejte v době vysílání na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...