Čtvrteční Noční linka: Prázdninový trapas

27. červenec 2023

Už jste se někdy dostali do situace, kdy byste se nejraději neviděli? Buď jste prohodili něco nepatřičného a nešlo to vzít zpět, nebo něco nevhodného provedli ve chvíli, kdy jste chtěli naopak udělat dojem? 

Teď už se tomu usmíváte, ale tenkrát vám bylo asi dost ouvej. Pojďme si o těch peprných chvilkách povídat. Stal se vám někdy nějaký prázdninový trapas, na který nezapomenete? Umíte z trapasů vybruslit, nebo se v tom pěkně mácháte? Styděli jste se někdy sami za sebe? Nebo za někoho jiného? Choval se poslední dobou ve vaší společnosti někdo trapně? Pojďte nám zavolat. Nemusí to být zrovna váš trapas, ale trapas, kterého jste byla svědkem, provedly vaše děti, zvířata, nebo váš partner.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.