Tvůrci a herci seriálu Most! předali mosteckému Hospicu šek na skoro 94 tisíce korun
5. únor 2019 16:00
Kreativní producent Michal Reitler, režisér Jan Prušinovský a herci Martin Hofmann a Zdeněk Godla přijeli do Hospicu v Mostě předat výtěžek ze vstupného z předpremiérových promítání tří dílů seriálu, která se se v několika městech uskutečnila na podzim minulého roku. V Praze pak mohli zájemci shlédnout všem osm dílů.
Všichni se shodli na tom, že takový úspěch nečekali. Každý díl sleduje v průměru 1 a půl milionu diváků a 300 - 400 tisíců na internetu, nicméně o pokračování seriálu tvůrci neuvažují. Podle režiséra Jana Prušinovského možná tak za 10 až 15 let, protože teď má rozdělaných několik projektů.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
OVĚŘOVNA: Přední disidenti jako spolupracovníci StB? ‚Seznam není pravý, byli naopak sledovaní,‘ říká historik
-
Zaorávání toxických látek z odpadů do zemědělské půdy, popisuje v interní zprávě novou hrozbu vnitro
-
Ukrajina jako přidružený člen Unie? Jde o symboliku a politický signál, ale je to nedomyšlené, říká politolog
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka