Sobotní Noční linka: Zkušenosti se seznamkami

14. říjen 2023

Dnes se vrhneme do světa seznamování! Každý z nás má nějakou zkušenost s tímto tématem, ať už z toho byl skutečný vztah nebo jen humorný příběh. Dovolte nám společně prozkoumat, jak se vám dařilo a daří seznamování například v seznamkách. 

Zkusili jste někdy nějaké seznamky? Mají podle vás smysl a plní účel? Co vás k tomu motivovalo? Jaký byl váš největší úspěch nebo zklamání v seznamce? Našli jste nakonec svou spřízněnou duši? Jak dlouho vám trvalo, než jste v seznamce našli toho pravého a podle jakých kritérií jste vybírali? Zkoušeli jste někdy on-line seznamky?

Jaké rady byste dali těm, kteří váhají, zda je nebo není pozdě najít v seznamce kamaráda nebo kamarádku? Jak si myslíte, že se seznamování lidí změnilo za poslední léta? Kde jste poznali svého životního partnera vy? Těšíme se na vaše příběhy a názory, a společně se pokusíme rozluštit tajemství světa seznamování.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související