Páteční Noční linka: Má zásadní facka od života

16. únor 2024

Za jakých okolností vstoupila do vašeho života facka, která byla dost možná i posledním varováním před možným zhroucením? Co bylo tou poslední kapkou, která rozhodla o dalším životě po jiné koleji? Jak dlouhé bylo čekání na tento zdvižený prst? Stalo se vám, že zásadní facka od života nepřinesla do budoucna vůbec nic? Co vám dala a vzala facka od života?

Životní fackou rozumíme nečekanou, často bolestivou událost či zkušenost, která dramaticky mění pohled jedince na život a formuje jeho osobnost a postoje. Může to být ztráta, selhání, nečekaná událost nebo konfrontace s vlastními slabostmi. Tato zkušenost může vést k hlubokým osobním změnám a výzvám, ale také k pozitivnímu osobnímu růstu. Jaká facka od života potkala vás? Podělte se o svůj příběh s ostatními posluchači.

V dnešní Noční lince z Prahy se na vaše odpovědi bude těšit Honza Macoun. Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.