Oprava garáží pod Mariánskou skálou bude stát Ústí nad Labem přes 4,5 milionu korun
16. únor 2017
Opravu garáží pod Mariánskou skálou vysoutěžilo město za 4,6 milionu korun. Zakázku získala firma INSKY ‒ druhý uchazeč nedodržel maximální stanovenou cenu. Dělníci s opravou začnou, až bude příznivější počasí.
Do garáží zatéká, proto musí firma opravit střechu i s nájezdem nad bývalým bowlingem, odvodnit ji a opravit také atiku se zábradlím.
Práce by měly trvat zhruba pět měsíců, podle smlouvy musí být hotové do konce června. Řidiči budou moci garáže i nadále používat, pouze při dovozu materiálu a odvozu sutě bude provoz částečně omezen.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
ONLINE: Je dobrá šance, že válka může skončit, tvrdí Trump. Putin požaduje složení zbraní v Kurské oblasti
-
Pro Putina je mír na Ukrajině hrozbou. Bojí se ekonomické a sociální krize v Rusku, varuje expertka
-
‚Za mé vlády se nic takového nezrealizuje.‘ Fiala ujistil, že stát nebude vědět, které weby jste navštívili
-
Francouzští vinaři se obávají nových amerických cel. ‚Evropa se nemůže nechat zastrašit,‘ řekl premiér