Na lavičku v centru Mostu kdosi odložil granát
Pyrotechnici likvidovali na frekventovaném místě v centru Mostu obranný granát. Nebezpečnou výbušninu našla skupina chlapců na lavičce ve Skupově ulici. Policisté pak až do příjezdu pyrotechniků ulici uzavřeli.
Specialisté granát odborně zabalili a odvezli na bezpečné místo. Podle prvních informací by mohl být funkční, podrobnější expertiza bude provedena až zítra. Po člověku, který výbušninu na lavičku položil, policie pátrá. Hrozí mu obvinění z obecného ohrožení.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Expert: Arménské volby rozhodla geopolitika, deziluze z Ruska a chybějící alternativa k Pašinjanovi
-
Vláda se stále nedohodla s Pavlem na tom, kdo pojede na summit NATO. Povede ale delegaci do OSN
-
Po zaniklých obcích v pohraničí pátrají archeologové. Dům své rodiny díky nim našla i Helena Baránková
-
Vary odhalily první zahraniční hosty. Na festivalu ocení režiséry a herce Gyllenhaalovou a Eisenberga