MUDr. Jana Všetičková - o porodech a rodičovství

Naším hostem byla MUDr. Jana Všetičková, jablonecká lékařka z centra podpory plodnosti. Mluvili jsme o příčinách poklesu porodnosti v české populaci. Jak vidí příčiny stále častějších potíží mnoha párů usilujících o početí a udržení těhotenství? Je to v proměně životního stylu, špatných stravovacích návycích, uspěchaném životním rytmu, nebo civilizačních vlivech?

Paní doktorka představí komplexní terapeutický přístup podpory praktikovaný především v Německu, který nově přináší do České republiky. Možná se také dozvíme, proč by tchyně a potenciální babičky neměly ve vlastním zájmu svým dcerám a snachám příliš často připomínat, že "už je čas" na vnoučata.

Poslechněte si rady odborníka z přiloženého audiozáznamu... Pohodu u poslechu vám přeje Český rozhlas Sever!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...