Mezi Zubrnicemi a Úštěkem opět jezdí turistický autobus
11. červenec 2020 14:18
11. července začal mezi Zubrnicemi a Úštěkem opět jezdit turistický autobus. Jízdy budou navazovat na vlakové spoje Zubrnické museální železnice.
Lidé tak mohou po jízdě vlakem z ústeckého Střekova do Zubrnic pokračovat autobusem dál přes Lovečkovice až do Úštěka na Litoměřicku.
První víkend vyjížděly na lince T32 klasické zelené autobusy. Od dalšího víkendu, tedy od 18. července, pak bude cestující vozit historický autobus Škoda 706 RTO. Z Ústecka JB ČRo.
Autobus bude jezdit do konce prázdnin. Jízdní řád je na webu zubrnické museální zubrnickazeleznice.cz, kde zájemci najdou i odjezdy vlaků z Ústí nad Labem nebo Zubrnic.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Okradl stát o sto milionů na dani a klienty o investice. Podnikatel se na podmínku z vězení zatím nedostane
-
ONLINE: USA útočily na ostrov Charg a brzy začnou eskortovat lodě Hormuzským průlivem, uvedl Trump
-
Prezident Pavel se poprvé ukáže na půdě ‚rivala‘ Macinky, zúčastní se summitu v Černínském paláci
-
Týdeník iROZHLASu: Moravec zahýbal Českou televizí, Okamura Šichtařovou a Babiš Vystrčilem