FOTOGALERIE: Léto v lázních odstartoval koncert Smolíka s Drobného v Teplicích

13. červenec 2020

Celé prázdniny putujeme s moderátorem Pavlem Kudrnou po lázních České republiky. Čekají na vás koncerty v lázeňském prostředí, zajímaví hosté a soutěže o lázeňské pobyty.

Léto v lázních vás až do konce prázdnin zavede každý všední den od 9:45 do 10:00 do nejrůznějších koutů českých a moravských lázní.

Všechny prázdninové soboty od 11. července do 29. srpna v čase od 13:00 do 14:00 pak v rámci pořadu Výlety budou patřit živému vysílání z vybraných lázeňských měst. Podíváme se postupně do Teplic, Luhačovic, Třeboně, Pobědrad, Janských lázní, Františkových lázní a Jáchymova.

Moderátor Pavel Kudrna seznámí návštěvníky i posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí. Sobotní přímé přenosy zpestří vystoupení Milana Drobného, Jakuba Smolíka, Ilony Csákové, Jany Chládkové, Davida Deyla, Pavla Vítka, Marcely Holanové, Marcela Zmožka a dalších.

První živé vysílání se uskutečnilo 11. července v Teplicích. Před zaplněnou Šanovskou mušlí vystoupili Milan Drobný a Jakub Smolík. Jak se celá akce podařila, na to se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Soutěžte o lázeňské pobyty

Léto v lázních nabízí několikrát týdně soutěže o lázeňské pobyty. Vyhrávat poukazy do lázní můžete každý všední den v 9:45 v našem vysílání. Po vyhlášení vědomostní otázky volejte na telefonní číslo 731 800 900. V pořadí první volající je spojen s moderátorem, a pokud odpoví na danou vědomostní otázku správně, získává výhru v podobě poukazu na lázeňský pobyt pro 2 osoby.

Soutěžit můžete také každý víkend v pořadu Výlety. Soutěžní otázku i dvě možné odpovědi ve formě A nebo B uslyšíte každou sobotu a neděli po 13. hodině, odpovědi můžete posílat až do nedělní půlnoci formou SMS na telefonní číslo 900 11 04.

Více informací naleznete na www.letovlaznich.cz.

Spustit audio