Čtvrteční Noční linka: Zlaté vzpomínky na svatební cestu

25. duben 2024

Přichází čas na vyprávění příběhů plných dobrodružství a romantiky - vzpomínek na naše svatební cesty!

Byla to cesta autem? Autobusem? Vlakem přes Evropu? Byl to romantický pobyt v horské chatě nebo objevování exotických zemí daleko od domova? Bez ohledu na místo a dobu, každá svatební cesta je jedinečným příběhem, který stojí za vyprávění.

Co vám ji připomíná dodnes? Je to talisman nebo fotky na zdi? Připojte se k nám a sdílejte s námi své úžasné zážitky ze svatební cesty!

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.