Čtvrteční Noční linka: Kdo vás v životě povzbuzoval, fandil vám a v čem?

30. listopad 2023

Připravte se na noční dobrodružství plné inspirace a emotivních příběhů! V noční lince se dotknu srdcí a tématu, které vás formovalo a posouvalo kupředu.

Kdo vám dodával sebevědomí, kdo vám fandil, věřil, že to co chcete, v životě dokážete a zvládnete? Kdo byl vaším mentorem? Máte nějaký konkrétní příběh, kdy vás někdo zásadně povzbudil?

Jakým způsobem se snažíte být inspirací pro ostatní? Je potřeba, aby člověk měl někoho, kdo mu věří, drží pěsti a podporuje ho v jeho konání? Kdo byl pro vás tím hnacím motorem? Někdo z rodiny? Nebo učitel?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.