Českým fotbalistům se fandilo proti Polákům u velkoplošné obrazovky v Chomutově

17. červen 2012

Mohl to být náš poslední zápas na mistrovství Evropy. Byl ale poslední pro Poláky, které naši fotbalisté porazili 1:0 a postoupili do čtvrtfinále. Utkání s napětím sledovalo asi 60 fanoušků na velkoplošné obrazovce u divadla v Chomutově

"2:1 pro nás, 2:0, stoprocentně 3:0 vyhrajem," tipovali fanoušci výsledek před zápasem Česko Polsko. Po hrůzně vypadajícím začátku, kdy to našim repreznetantům nešlo, přišlo srovnání hry, poločas ale skončil bez branek.

"Góóól", zakřičeli si chomutovští fanoušci v 72. minutě, kdy vstřelil vítězný gól Petr Jiráček. "Byl to poprvý sloušně koukatelný fotbal od našich," glosují fanoušci po vítězném utkání, které české reprezentanty posunulo do čtvrtfinále z prvního místa ve skupině.

Ve sobotním druhém zápase v naší skupině porazilo Řecko Rusko 1:0 a Řekové tedy také postupují do čtvrtfinále.