O pooperační a poúrazové lázeňské péči s fyzioterapeutkou

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Fungovat začnou také rehabilitačně léčebné služby, jako jsou třeba masáže (ilustrační snímek)

Proč je dobré po operaci, nebo po úrazu odjet do lázní? Mohou lázeňskou péči plně nahradit návštěvy rehabilitací v místě bydliště? Nejen na to odpovídala fyzioterapeutka Barbora Kinclová.

Mohou být v některých případech lázně pro člověka i nevhodné? Čím pomáhá pobyt v lázeňské vodě, případně v rašelině? Jaká cvičení a další procedury lázně klientům nabízejí? Jak brzy po operaci by měl člověk nastoupit do lázní? Poslechněte si celý rozhovor z přiloženého audiozáznamu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová