Na zámku v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku ukončili chov pávů
Chov pávů na zámku v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku po mnoha letech skončil.
Podle vedení Klášterce nad Ohří pávi nejdříve volně pobíhali po areálu zámku. Často se ale stali cílem útoku psů nebo vandalů. Kvůli jejich bezpečnosti je proto správa zámku umístila do voliéry. To se ale nelíbilo veterinární správě, která je přikázala vypustit.
Podle vedení města si ale pak někteří lidé stěžovali, že jim pávi ničí soukromý majetek. Vedení zámku se proto rozhodlo jejich chov ukončit a převézt je na zámek Horní Hrad.
Související
-
Klášterec nad Ohří zjišťuje zájem o příspěvek na kastraci koček a kocourů
Radnice v Klášterci nad Ohří zjišťuje zájem tamních majitelů koček a kocourů o příspěvek na kastraci jejich zvířat.
-
Klášterec nad Ohří namátkově měří dodržování rychlosti v některých ulicích
Strážníci v Klášterci nad Ohří namátkově měří několik dní rychlost v ulicích města. Podle radnice jde většinou o místa, kde si na rychlost aut stěžují tamní obyvatelé.
-
Klášterec nad Ohří zvýší od ledna poplatek za svoz odpadu i cenu pozemků uvolněných k odkupu
Radnice v Klášterci nad Ohří zvýšila od ledna poplatek za svoz odpadu z 500 na 960 korun. Daň z nemovitosti ve městě vzroste kvůli navýšení základu daně státem.
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Zrušení ministerstva školství nebude pro Trumpa jednoduché. Důležité agendy mu zatím zůstanou
-
Ohrožení je obrovské, musíme zabránit šíření, reaguje Výborný na slintavku a kulhavku na Slovensku
-
Kennedy chce promořit americké farmy ptačí chřipkou. ‚Recept na katastrofu,‘ reaguje veterinářka
-
Kněz Halík koupil od kapucínů kolínský klášter. Zaplatil za něj 15 milionů korun