Žatec chce bývalý sběrný dvůr přeměnit na parkoviště pro odtažená auta
18. únor 2020 09:52
Problémy s vraky aut mají také v Žatci. Město čeká na novelu zákona, která umožní odtah aut s propadlou technickou kontrolou. A také na úpravu areálu, kam by vozidla mohla odtahová služba převézt. Situaci projednávali zastupitelé.
Čtěte také
Dvě odstavená auta stojí v žatecké ulici Stavbařů. Jedno na parkovišti na soukromém pozemku, druhé na komunikaci.
Podle vedoucího odboru dopravy Jiřího Dobruského ani jedno správa města zatím není oprávněna nechat odtáhnout.
Jako odstavné parkoviště má posloužit bývalý sběrný dvůr v Čeradické ulici, který převzaly technické služby.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Nezletilá dívka ze Slovenska byla první, kterou Andrew Tate využil. Z jeho vlivu se stále dostává
-
Noční útok nepřijde, oznámil Trump. Místo toho chce o víkendu s Íránem podepsat dohodu
-
ŽIVĚ: Češi vstupují do mistrovství světa duelem s Jižní Koreou. Radiožurnál Sport odvysílá přímý přenos
-
Škoda odhadem za 350 milionů. V Havlíčkově Brodě likvidují hasiči požár haly s plasty
