V Ústí nad Labem zřejmě vznikne Kancelář architekta města
20. leden 2023 12:07
Ústí nad Labem chce zřídit Kancelář architekta města. Rozhodla o tom městská rada. Nové oddělení má být podřízené kanceláři primátora a městský architekt se má vyjadřovat hlavně k veřejným stavbám.
Související
-
Ústí nad Labem chce zvýšit bezpečnost chodců a provozu kolem Masarykovy nemocnice
Město Ústí nad Labem chystá úpravy ulic Sociální péče a Bělehradská. Práce na zvýšení bezpečnosti provozu v okolí nemocnice by mohly začít v druhé polovině roku.
-
Na konci ledna by se mohlo rozhodnout o dalším fungování Severočeského divadla v Ústí nad Labem
Ústecký kraj a město Ústí nad Labem by mohly do konce ledna rozhodnout o nové podobě vlastnictví Severočeského divadla.
-
Ústí nad Labem má první re-use centrum. Lidé tam mohou nosit a brát si starší funkční věci
Je vám líto vyhodit starou varnou konvici, když jste si koupili novou? Odneste ji do ústeckého re-use centra. Starší, ale funkční věci v něm určitě najdou nového majitele.
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Francie je po schválení důchodové reformy v křečích. Macron dostal zemi do obrovské krize
-
Izraelský premiér odvolal ministra, který kritizoval reformu soudnictví. Do ulic vyšli tisíce demonstrantů
-
Úmyslně šířit covid-19 už by nemělo být trestné. Ministerstvo chce zrušit i izolaci po pozitivním testu
-
Kupka: Emisní norma Euro 7 přináší podmínky, které se vychylují i z fyzikálních zákonů zdravého rozumu