V Ústí nad Labem začíná za účasti Kubánců Velká cena v boxu

Letní olympijské hry Londýn 2012. Boxer Zdeněk Chládek prohrál 31. července ve váhové kategorii do 64 kg s Munch-Erdene Urančimegem z Mongolska 12:20 a olympijské hry pro něj skončily.
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Letní olympijské hry Londýn 2012. Boxer Zdeněk Chládek prohrál 31. července ve váhové kategorii do 64 kg s Munch-Erdene Urančimegem z Mongolska 12:20 a olympijské hry pro něj skončily.

Mezinárodní Grand Prix města Ústí nad Labem v boxu startuje dnes (23. 5.) od 16:00 ve sportovní hale Sluneta. O turnajová vítězství budou usilovat zástupci 12 zemí.

Po 6 letech se na turnaj vrátili Kubánci. Z Čechů má podle prezidenta boxerské asociace Svatopluka Žáčka největší šanci 4násobný vítěz turnaje Zdeněk Chládek.

„Pochopitelně by chtěl navázat na ty svoje úspěchy. Měl sice zdravotní problémy, ale teď je v pořádku, chce tu cenu vyhrát, tak uvidíme. Zrovna Zdeněk Kubánce ve své váze nemá. Ti Kubánci jsou už tady, je jich pět, už trénují, jsou prostě dobří,“ konstatoval Žáček.

Finálový program Velké ceny boxu se v Ústí nad Labem odehraje v sobotu.

Spustit audio

Související