Ústí nad Labem chce mezi Vaňovem a Brnou opět nasadit přívoz
10. květen 2025
Mezi Vaňovem a Brnou v Ústí nad Labem by letos opět mohl jezdit přívoz. Městské služby ho zkoušely nasadit už loni, nakonec ale spolupráce s provozovatelem skončila. Nově by měl mít městský podnik vlastní elektrické plavidlo.
Podle nezařazené náměstkyně primátora Věry Nechybové budou přívoz provozovat Městské služby a v průběhu léta si ověří jeho vytíženost. Na zajištění přívozu dostala městská společnost jeden milion korun. Podle Nechybové by mohl přívoz začít jezdit 1. června.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
,Bromance‘ na odpis? Trump Netanjahua zkritizoval kvůli Libanonu, vztah jim to ale narušit nemělo
-
Exnáměstek hejtmana a dalších devět stíhaných uzavřeli dohodu v kauze ‚ohnutých‘ zakázek
-
Zeman je kronikou století, Řád bílého lva má mít, míní Vondráček. Výborný: Není to odměna za volby
-
Turnaj v Mexiku, ale ne pro Mexičany. Desetitisíce za vstupenku nezaplatíme, zlobí se domácí fanoušci