U teplického soudu vypovídali dva napadení na dubském koupališti

4. srpen 2020 14:30

Okresní soud v Teplicích si vyslechl 4. srpna popis dva roky staré rvačky na koupališti v Dubí od obou napadených.

Do hádky dvou návštěvnic zasáhla obžalovaná žena a jednu z nich fyzicky napadla. Tento konflikt chtěl ukončit mladý muž, kterého pak podle obžaloby zbilo dalších pět mužů.

Obžalovaní k výpovědím obou napadených reagovali emotivně a soudce je musel několikrát napovídat.

Svědci poznali obžalovanou s tím, že se vmísila do hádky a ženu napadla. U ostatních, kteří měli podle obžaloby mladíka zmlátit, si nebyli vždy jisti. Sami obžalovaní útok odmítli, nanejvýš připustili odstrčení a jednu facku.

Soudce Stanislav Řehola odročil soud na září a listopad kvůli výslechům dalších svědků i znalce.

Spustit audio

Mohlo by vás zajímat