Strážníci v Děčíně kontrolují zákaz popíjení alkoholu na veřejných místech
23. červenec 2012
Žádné popíjení alkoholu na veřejných místech. V Děčíně tenhle zákaz platí už čtvrtým rokem, ne každý ho ale dodržuje. Hlavně v létě se o tom při svých kontrolách často přesvědčují strážníci tamní městské policie.
Popíjení není ale není jen „výsadou“ bezdomovců – jak si někteří lidé myslí. Podle statistik děčínské městské policie přistižení z osmdesáti procent bezdomovci nejsou. Větším problémem než samotná konzumace alkoholu je to, že po popíjejících často zůstane nepořádek a pod vlivem alkoholu pak také často dochází k vandalismu a poškozování obecního majetku.
Společně se strážníky se o dodržování zákazu konzumace alkoholu na veřejnosti zajímal redaktor Josef Suk. Tentokrát se kontrola strážníků obešla bez jediné pokuty.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Benda: Doživotní cejch i za rvačku v hospodě? Podoba dětského certifikátu v současnosti neodpovídá právu
-
Havlíček: Tlačme, až obchodně vydírejme KHNP, jsou to naše peníze. ‚Jak na tureckém trhu,‘ reaguje Vlček
-
Hokejisté Komety Brno zvítězili na ledě Karlových Varů 1:0, po šesti letech postoupili do semifinále
-
Ferrari v reakci na Trumpova cla zdraží své vozy v USA. Cena některých modelů vzroste i o milion korun