Soutěžte se Severem o „Mazlíčka roku“ a vyhrajte zájezd za 15 000 korun!

1. září 2017
Vyberte s námi Mazlíčka roku

Máte doma pejska, kočičku nebo jiné zvířátko? Jestli ano, tak právě pro vás Český rozhlas Sever připravil novou letní soutěž Mazlíček roku!

Podařilo se vám vyfotit vašeho domácího mazlíčka v nějaké vtipné situaci? Tak nám tuto fotku pošlete v termínu od 17. 7. 2017 do 31. 7. 2017 na náš e-mail mazlicekroku@sever.rozhlas.cz nebo na Český rozhlas Sever, Na Schodech 10, 400 01 a zapojte se tak do soutěže o hodnotné ceny.

Každý účastník může zaslat jen jeden soutěžní snímek! Fotky můžete zasílat pouze v uvedeném termínu. Snímek vždy doplňte svým jménem, jménem mazlíčka a případně stručným popisem situace, ve které jste fotku pořídili. Dále prosím doplňte svou adresu a telefon pro případný rychlý kontakt.

Každou ze zaslaných fotografií si budete moci prohlédnout pod tímto článkem ve fotoalbu. Tady také budete moci o vítězi soutěže rozhodnout v online hlasování.

Hlasování bude probíhat v termínu od 1. 8. 2017 do 14. 8. 2017. Po jeho skončení bude oceněno prvních pět snímků s nejvyšším počtem hlasů. Celkový vítěz (autor fotografie s nejvyšším počtem hlasů) získá hlavní cenu – poukaz na zájezd dle vlastního výběru v ceně 15 tisíc Kč od cestovní kanceláře FIROTOUR.

Další 4 snímky s nejvyšším počtem hlasů získají hodnotné ceny od společnosti AAApes.cz – specialisty na kvalitní krmiva pro kočky a psy. Vítězné snímky budou zveřejněny na webu Českého rozhlasu Sever.

Vyhlášení výherců proběhne 1. září na webu Českého rozhlasu Sever.

Úplná pravidla soutěže najdete ZDE. Těšíme se na vaše fotografie domácích mazlíčků!

UPOZORNĚNÍ: Poté, co kliknete na tlačítko HLASUJ u fotografie je potřeba ještě vyrolovat myšlí až nahoru na stránku a tam kliknout na tlačítko ODEVZDAT HLAS. PO ÚSPĚŠNÉM ODHLASOVÁNÍ SE POČET HLASŮ U FOTOGRAFIE NEZMĚNÍ AUTOMATICKY. Aktualizace probíhá jednou za hodinu. Děkujeme za pochopení!

Spustit audio
  • Životní styl
  • Publicistika