Potřebujete, nebo nabízíte, pomoc? Zkuste portál Chcipomoct.cz

2. duben 2020

Trápí vás samota a nemáte si s kým popovídat? Nefunguje vám doma počítač, nebo šicí stroj? Se vším vám pomohou dobrovolníci na webovém portálu Chcipomoct.cz.

Akademické centrum studentských aktivit spustilo webový portál Chcipomoc.cz, který organizuje dobrovolníky při aktuální krizové situaci.

Dobrovolníci vám pomohou nejenom s nákupy, ale třeba i s rozbitým šicím strojem, nefunkčním počítačem nebo tam najdete i přítele na telefonu.

„Na portále přijímáme požadavky od lidí, kteří potřebují pomoci, a současně také slouží jako databáze dobrovolníků, kteří svou pomoc nabízejí. Při přijetí konkrétního požadavku náš operátor vyhledá nejvhodnějšího dobrovolníka z databáze,“ vysvětluje marketingová specialistka centra Petra Hejkrlíková. Cílem je, aby byl každý požadavek uspokojivě řešen v co nejkratší době.

Pokud se také chcete zapojit, můžete se registrovat na webovém portálu Chcipomoct.cz, nebo zavolat na telefonní číslo 604 229 529.

Pokud se cítíte sami a chcete si popovídat, můžete využít službu Kamarád na telefonu.

„My vás pak propojíme s dobrovolníkem, se kterým si můžete popovídat. Cílem projektu je navázat dlouhodobý kontakt, který je založený na důvěře a ochotě pomáhat,“ dodává Hejkrlíková.

Pokud máte o tuto službu zájem, volejte na 777 778 538.

Spustit audio

Související