Pohled do zákulisí natáčení: Pochoutkový rok nabídne vynikající bezmasé kapustové karbanátky

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jak se natáčel Pochoutkový rok ve Velenicích u České Lípy

V neděli 4. března vybírala porota Pochoutkového roku další soutěžní recept. Štěstí se tentokrát usmálo na paní Vlastu Nápravníkovou z Velenic u České Lípy.

Recept na kapustové karbanátky bez masa se vydal zaznamenat tým Pochoutkového roku v čele s Patrikem Rozehnalem. Poslechněte si, jak návštěva u paní Nápravníkové probíhala.

Můžeme prozradit, že se vše opravdu povedlo. Recept na kapustové karbanátky bez masa uslyšíte už v neděli 11. března po 10. hodině v našem vysílání.

Do soutěže Pochoutkový rok se můžete přihlásit i vy. Stačí poslat svůj tradiční rodinný recept a zahrát si tak o poukázky na nákup kuchyňského vybavení v celkové hodnotě 100 000,- korun.

Hraje se celý rok – recepty odvysíláme vždy v neděli po 10. hodině. Tak do toho!

Recepty můžete posílat buď poštou na adresu: Český rozhlas, Vinohradská 12, Praha 2, na obálku je nutné připsat heslo Pochoutkový rok, nebo můžete recept zaslat prostřednictvím webového formuláře na adrese www.pochoutkovýrok.cz.

Spustit audio

Související