Páteční Noční linka: Jak se vám plní životní sny?

19. únor 2021

Jaký sen jste si splnili a co jste pro to museli udělat? Kam až jste se museli za svým snem vydat ? Byla za vašim splněným snem i nějaká daleká cesta? Co všechno musí podle vás člověk udělat, aby si svůj sen splnil? Co jste si splnili třeba až v pozdějším věku?

Trpělivost růže přináší a to platí i v případě našich životních snů. Jen ten, kdo se nevzdá a také nepřestane doufat, je svědomitý a cílevědomý má šanci, že se mu to co si přeje splní. Nakolik je k naší snaze důležité i štěstí, to už ponecháme na každém z vás, ale rádi si o tom poslechneme od vás, posluchačů Noční linky.

Jak jste si splnili svůj sen vy? Co jste pro to museli udělat, co dát, případně obětovat. Na vaše vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser