Nedělní Noční linka: Léto na zahradě

16. červenec 2023

Jak vám letos kvete zahrada? Už má vaše zahrádka letní tóny? Je letos barevně hodně pestrá? Na jaké výpěstky se těšíte?

Jaké „originály“ pěstujete na vaší zahrádce? Jsou to i nějaké cizokrajné dobroty? Už jste i něco sklízeli? Co je vaší největší chloubou na zahradě?

Pěstujete přes léto okrasné květiny do kytic nebo raději bylinky do kuchyně a na voňavé čaje přes zimu? Kdo se vám bude starat o zahradu, když budete na dovolené? Děláte si doma vlastní hnojivo? Co dokážete vypěstovat na balkóně?

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...