Na severu Čech nefungovala linka 155, pak začaly problémy s pevnými linkami
5. červen 2012
Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice a Teplice. V těchto čtyřech regionech Ústeckého kraje se v noci z pondělí na úterý nemohli lidé dovolat na tísňovou linku záchranářů. Závadu se sice technikům podařilo během rána odstranit, pak ale přišel výpadek volání z pevných linek.
Provozovatelem tísňové linky je operátor O2. V noci z pondělí na úterý došlo k poruše na ústecké telefonní ústředně. Tu technici stihli do rána převést na záložní zdroj.
Doteď ale není vše v pořádku – operátor přepojuje na záložní okruh ústředny pevných linek státních a veřejných institucí a pevných linek, podle jejich důležitosti. Zatím není jasné, kdy začnou telefony pevných linek fungovat normálně.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Nemůžete vykonávat praxi, uslyšel exponovaný advokát, který je obžalovaný z přijetí úplatku
-
Do vlády jde z ANO jen zlomek stínového kabinetu a půlka nejužšího vedení. Na ostatní zbyly ‚ceny útěchy‘
-
Mnoho jmen budoucí vlády je citlivých. Babišovo oznámení o řešení střetu má bledá místa, říká pirátka
-
Spousta křivd a pytle s bankovkami. Syrské oslavy konce války kalí nenávist a drahota