O pořadu Mezi kontinenty

Mezi kontinenty, přesně tam s námi můžete vyrazit jednou týdně v tomto cestovatelském magazínu. Nahlédněte spolu s námi za zdi hotelových komplexů a poznejte nejrůznější kouty světa.

Pořad Mezi kontinenty se řídí heslem, že každou zemi stojí za to navštívit, všude je totiž něco zajímavého a my vám to pomůžeme najít.

Moderují:
Týden co týden se Klára Škodová nebo Monika Babická vydávají se svými hosty na cesty a představují vám místa známá i ta, o kterých jste pouze snili.

Vezmou vás k moři i na hory, do světových metropolí i na safari. Dozvíte se kam jet jen tak relaxovat a kde zažít ten pravý adrenalin. Poradí vám s očkováním na cesty i s vyřizováním víz.

Máte nějaké místo, které je vaší srdeční záležitostí? Chtěli byste nějakou lokalitu více poznat? Pošlete nám svůj tip na adresu mezikontinenty@regina.rozhlas.cz.

Poslechněte si, jak Mezi kontinenty procestovaly Kostariku s fotografem Radimem Kaleckým:

Historie pořadu:
Pořad Českého rozhlasu Regina vysíláme od podzimu roku 2012. V roce 2012 Klára Škodová získala za díl Svatba v Botswaně druhé místo v kategorii Cestopis na 29. ročníku přehlídky rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
Sever

Další pořady

 • Noční linka

  Čas na vaše příběhy.

 • Hobby magazín

  Pořad pro všechny, kteří se neradi nudí.

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

 • Divadlo pro vaše uši

  Ponořte se do hlubin zvukového archivu Českého rozhlasu a vychutnejte si lahůdky v podání legendárních českých herců, komiků a vypravěčů.