Lodičky v Edmundově soutěsce ve Hřensku budou letos jezdit déle, než bylo obvyklé
16. listopad 2017
Hřensko na Děčínsku prodloužilo letošní provoz lodiček v Edmundově soutěsce. Obec tím podle starosty Zdeňka Pánka vyšla vstříc místním podnikatelům. Obvykle jezdí pramice jen do Dušiček.
Lodičky tedy letos pojedou ještě dva víkendy, od pátku 17. listopadu do neděle 19. listopadu a pak ještě ten další.
Jezdit se ale bude jen v Edmundově soutěsce, a to od 9:30 do 15:30. Letos zaznamenaly soutěsky rekordní návštěvnost, lodičkami se tam přišlo svézt víc než 300 tisíc lidí.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Věříme, že bude uspokojivá.‘ Ministerstvo odeslalo do Bruselu odpověď k možnému Babišovu střetu zájmů
-
Cílem je cenová stabilita, řekl Michl. Česká národní banka zvedla poprvé od roku 2022 úrokovou sazbu
-
Poslední místo čestného kruhu na hřbitově v Brně je Kundery s manželkou. Chtěl být v rodném městě
-
Prokopovy nepřiznané byty ho stály funkci předsedy kontrolního výboru. Odvolali ho zastupitelé Prahy