Liberecká redakce Českého rozhlasu Sever zve na Den otevřených dveří!

27. květen 2014

Český rozhlas Sever vás zve do liberecké redakce na Den otevřených dveří a také na Gody festival 2014! Přijďte se podívat, odkud pro vás vysíláme a pobavit se u pohodové muziky!

V neděli 8. června od 10 do 12 hodin pro vás máme v naší redakci v Modré ulici připravené komentované prohlídky celého libereckého studia, můžete se setkat s moderátory i s týmem, který pro vás připravuje zprávy, pořady a vysílání z Libereckého kraje.

Odpolední část Dne otevřených dveří patří už tradičně Gody festivalu v libereckých Lidových sadech, jehož je Český rozhlas partnerem. Letos se koná už po 34. ročník! Jméno dostal festival po legendárním muzikantovi, vedoucím skupiny Samorosti, Láďovi"Godym" Kociánovi, který tragicky utonul při sjíždění Ohře v roce 1978.

Program pro všechny milovníky country, folku, bluegrassu a dalších spřízněných hudebních žánrů začíná ve 13 hodin. Na podiu se vystřídá velké množství hudebních formací - vrcholem určitě bude vystoupení půvabné jablonecké trojice Berušky a legendy Jaroslava "Samsona" Lenka.

Gody 2014 a Den Českého rozhlasu Sever v Liberci nabídnou návštěvníkům i doprovodný program pro všechny věkové generace - chybět nebudou taneční vystoupení, projížďky na koních, nefalšovaná indiánská tepee, řemeslné stánky a opravdu dobrá nálada

Udělejte si čas a přijďte si udělat pohodové odpoledne v Liberci, a pro ty, kteří nebudou mít čas, nalaďte si Český rozhlas Sever.

Přímým přenosem, kterým vám zprostředkuje dění v libereckých Lidových sadech, vás po 14. hodině provedou moderátoři Tomáš Beneš a Honza Žíla se svými hosty.

Těšíme se na vás!

autor: Jan Žíla
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...